пʼятниця, 17 листопада 2017 р.

16 листопада у нашому центрі пройшов щорічний конкурс фахової майстерності з професії «Перукар» серед учнів ІІ-ІV курсів та групи ТН. Конкурсу передувала творча підготовка викладача професійно-теоретичної підготовки Постольної О.С. по підготовці питань з предметів перукарська справа, матеріалознавство, санітарія та гігієна, охорона праці для перевірки знань учнів-конкурсантів з теоретичної підготовки; майстрів виробничого навчання Ілієвої Л.С. та Тельчарової Т.А. по підготовці конкурсантів до виконання практичного завдання.
Завдання практичного етапу були продумані та відповідали вимогам Державного стандарту з професії «Перукар першого класу». Завдання конкурсу складалися з двох етапів: теоретичний та практичний. Складовою практичного етапу було виконання чоловічої модельної зачіски, виконання весільної жіночої зачіски на довгому волоссі.
У конкурсі прийняли участь 12 учнів-конкурсантів.
До складу журі ввійшли:
- завідуюча салоном «Весільні зачіски» Куряч Любов Петрівна,
- завідуюча салоном «Магія» Шумакова Вікторія Василівна;
- завідуюча салоном «Диво» Лисак Світлана Михайлівна,
- ведучий майстер салону «Одрі» Павленко Ірина Анатоліївна.
За результатами теоретичного етапу І місце зайняла Одоєвська Наталія, яка набрала 96 балів зі 100.
За результатами  теоретичного та практичного  етапів, протоколу журі переможцями  визначені: 
І місце   -  учениця групи ТП211 Новак Тетяна,
ІІ місце  -  учениця група П35 Ємець Єлизавета,
ІІІ місце -  учениця групи ТП211 Луначевська Кристина,
ІІІ місце -  учениця групи П45 Одоєвська Наталія.
Учень групи ТП 211 Авекін Микола показав майстер-клас по виконанню сучасних креативних чоловічих стрижок.
Свято перукарської справи пройшло  у теплій та дружній атмосфері. Учні центру активно вболівали за конкурсантів. Присутні у залі вболівальники  мали змогу  віддати свій голос  за   найкращого конкурсанта. Приз глядацьких симпатій  у цьому році зайняла учениця групи ТП211 Новак Тетяна зі своїми моделями.
Учні центру  сьогодні отримали  позитивні емоції.
Педагоги-наставники учнів  за професією «Перукар» були задоволені своїми вихованцями, адже  посіяні зерна знань дали позитивні паростки. Будемо сподіватися, що молоді перукарі  зможуть себе реалізувати у своїй  професії.Немає коментарів:

Дописати коментар