середа, 13 лютого 2019 р.

                                                  Конкурс зачіски 70-80 років.


Зачіски ретро в стилі 70-х років - це величезна різноманітність всіляких стилів, саме тому найчастіше дизайнери та стилісти найчастіше черпають своє натхнення саме з цього часу. У період 70-х років відбуваються разючі зміни в галузі створення зачісок.
Саме в 70-х роках минулого століття заявляє про себе світові Відал Сассун, завдяки якому в моду входять динамічні зачіски. У 70-х роках стає популярними стрижки «гаврош» і «паж», остання з яких дещо перетворилася, перетворившись в форму, що нагадувала півколо. Кінці зачіски рівно переходили від чола до потилиці, і підгиналися всередину. На зачіски 70-х років чимале значення надали субкультури скетеров, байкерів, рокерів з їх довгими волоссям і начосом.Якщо говорити про моду цього періоду, то можна сказати, що в вона підпорядковувалася якимось суворим правилам. У 70-і роки навряд чи можна було говорити про якісь єдиних модні тенденції. Мода в ці роки увібрала в себе безліч стилів, надавши кожному вибирати те, що найбільш точно відповідало його естетичним смакам. 70-ті роки - період, коли говорити про таке поняття, як «хороший» смак було взагалі не прийнято1980 рік. Великий вплив на зачіску зробила Олімпіада-80: перукарями різних країн були створені чоловічі та жіночі моделі, які отримали назви «спортивна», «олімпійська», «олімпія». Поряд зі спортивними, простими моделями зачісок стали носити і екзотичні, химерні, екстравагантні. Спостерігається поєднання елементів зачісок 40-х років з сучасними, при цьому довжина волосся різна.

Під час конкурсу панувала дружня атмосфера. Не дивлячись на конкурентність між групами учасників, дівчатка навіть встигали чимось допомогти одна одній. В самій групі вони заздалегідь змогли домовитись про свої обовязки та розподілити їх в залежності від умінь кожної, що значно полегшило роботу. Також варто зазначити, що дні до конкурсу вони також проводили з користю і за будь-якої нагоди намагались відпрацювати елементи конкурсних зачісок. Але дівчата представляли не тільки зачіски, а й макіяж 70-х – 80-х років, щоб повністю відтворити атмосферу того часу. А приготовані презентації допомогли краще відчути та зрозуміти, чому був популярний той або інший напрям та що він собою являв.

Немає коментарів:

Дописати коментар